Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas fundacja@pomocnadlonpowypadku.pl

Po wypadku potrzebujesz GODNYCH pieniędzy

Temat, który często zamiatany jest pod dywan lub traktowany jest jak tabu. Ja piszę do Ciebie WPROST. Po wypadku potrzebujesz GODNYCH pieniędzy. Nie tylko na leczenie i rehabilitację. Potrzebujesz środków, które zapewnią Ci opiekę oraz pomogą wrócić do normalnego funkcjonowania lub wręcz pozwolą stworzyć NOWE ŻYCIE.

Nie ma sensu ukrywać..problem z pieniędzmi jest źródłem wszechogarniającego lęku. Może zamienić się w paniczną obawę, że „nie masz szans” leczyć się, zdrowieć i ...żyć. Musisz na to bardzo uważać, aby nie ulec tej fali. Nie możesz pozwolić na to, aby negatywne emocje zawładnęły Tobą. Doskonale wiem jak bardzo to jest trudne. Przecież już wiesz, że ja TEŻ TAM BYŁEM.
W rozpaczy po wypadku. Ból zmasakrowanego ciała jeszcze potęgował lęk „jak ja z tego wyjdę”. A jednak! WYJDZIESZ z tego! Możesz dokładnie tak jak ja zacząć zupełnie inne życie. Też istnieje i czeka na Ciebie. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby ZADBAĆ o zabezpieczenie materialne.

W swoim wpisie „gdy walczysz po wypadku samodzielnie” (podlinkowanie) wspominałem, że na tym etapie można spotkać wiele pułapek. To prawda. Spotkasz się z szeregiem różnych opinii oraz  porad. Dowiesz się jak wiele osób poszkodowanych zostało dosłownie oszukanych. Podpisali skrajnie krzywdzące dla siebie ugody, tylko po to by dostać kilka „groszy” jak najszybciej. Ubezpieczyciele zawsze chcą wypłacić jak najmniej, a kancelarie odszkodowawcze, w których często nawet nie ma prawników nie są w stanie skutecznie walczyć. Nie chcę teraz rozdrapywać tematu jak zachowują się firmy odszkodowawcze. Chcę natomiast ZAPEWNIĆ Cię, że bazując na własnym życiowym doświadczeniu DZISIAJ WIEM JAK można uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie oraz zadośćuczynienie z wszelkich możliwych źródeł. Wiem jak ZADBAĆ o Twoje zabezpieczenie finansowe.

Skuteczni i odpowiedzialni.

Właśnie tak napisali o nich w Rzeczpospolitej. „Prawnicy, którzy mimo ostrzeżeń wielu doradców, całkowicie zmienili strategię firmy i dzisiaj współtworzą odpowiedzialny biznes w Polsce”. Uzyskali godło Odkrycie Roku 2018 w programie Laur Konsumenta. Z mojego punktu widzenia to zespół przede wszystkim LUDZI, co momentami wydaje się abstrakcją. Dlaczego? Ponieważ prawnicy najczęściej nawet mówią w tak szorstki sposób, że trudno ich zrozumieć. Zalewają paragrafami i niezrozumiałymi frazesami, więc trudno się w tym odnaleźć i co gorsza trudno cokolwiek zrozumieć. Tymczasem Polski Instytut Odszkodowań jako pierwsza firma w Polsce komunikuje się po ludzku. Edukują i piszą jak człowiek do człowieka. Co więcej, to ludzie, którzy mają świadomość i najwyższy szacunek do emocji, które towarzyszą tragedii jaką zawsze jest wypadek. Najważniejsze jednak jest to, że zawsze na 1 miejscu mają DOBRO OSOBY POSZKODOWANEJ. Zawsze walczą o najwyższe możliwe odszkodowanie i zdobywają dodatkowe środki z wszelkich możliwych źródeł czy tytułów, typu zadośćuczynienie, renta itd. Skuteczność ich działań sprawia, że możesz dostać nawet 60% więcej niż w samodzielnych staraniach.

Jeśli tylko chcesz możesz przyjąć POMOCNĄ DŁOŃ
Napisz do mnie lub poproś bliską osobę by wysłała
do mnie maila z opisem Twojej historii.
Możesz też do mnie w każdej chwili zadzwonić.

Jestem po to, aby Ci pomóc.

Wiem przez co przechodzisz. Ja wygrałem swoją walkę o życie.
Ty już nie musisz walczyć.
Możesz skorzystać z przetartego i sprawdzonego przeze mnie szlaku do NOWEGO ŻYCIA.

Pozdrawiam Cię
Krzysztof Sałajczyk